HYPERPIGMENTACECO TO JE Hyperpigmentace ?


Hyperpigmentace znamená zvýšenou produkci pigmentu – barviva – buňkami v kůži. Barvivo v kůži může být dvojího původu. Melanin je produkován speciálními buňkami kůže a je hnědočerný.
Hyperpigmentace mohou být různého tvaru a rozsahu, od teček, přes skvrnky, flíčky až po rozsáhlejší plochy.

Podle původu lze melaninové hyperpigmentace rozdělit na:

  • Vrozené hyperpigmentace Vrozené depigmentace se projevují jako pihy. Jsou geneticky podmíněné a vyskytují se zejména u rusovlasých nebo světlovlasých jedinců (tzv. keltský typ). Typicky se vyskytují v centrální části obličeje, na pažích, v horní třetině hrudníku nebo zad.
  • Získané hyperpigmentace Melaninové hyperpigmentace častěji postihují osoby s vyšším fototypem. Melaninové hyperpigmentace se nejčastěji vyskytují u žen středního věku, jejich výskyt ale stoupá i u mužů (muži je však obvykle nepovažují za závažný kosmetický problém). Hyperpigmentace obvykle nemá jednu vyvolávající příčinu, ale jedná se o komplexní děj. Nejčastější jsou tzv. chloasma, která jsou vyvolané kombinací UV záření a hormonálních výkyvů (těhotenství, užívání antikoncepce), používání některých kosmetických prostředků nebo užívání některých léků. Změnu pigmentace se vyskytuje až u 10-20% žen v aktivním věku užívajících antikoncepci, proto právě tato skupina žen by měla věnovat velkou pozornost prevenci.

DANNÉ MELANOPLEX – LEČBA HYPERPIGMENTACE


Danné melanoplex systém je určen pro normalizaci syntézu melaninu. Připravky Danné zahrnuje rostlinné složky , které způsobují značný útlum syntézu melaninu a zesvětlují  melasmata , chloasmata, pihy, pigmentaci způsobenou sluněním.
Melaponex systém navrací pokožce zdravé zbarvení. Jsou k dispozici různé programy pro představitelé všech ras a fototypů.

«JDE nám o výsledek! Hledáme nové cesty k řešení problému.
ODSTRANIT PATOLOGII,OBNOVIT PŘIROYENZ STAV,
UDRŽET A MAXIMÁLNĚ PRODLOUŽIT DASAŽENÝ VÝSLEDEK!»
MUDr. D.M. King

Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy