O DANNÉ«JDE nám o výsledek! Hledáme nové cesty k řešení problému.
ODSTRANIT PATOLOGII,OBNOVIT PŘIROZENÝ STAV, UDRŽET A MAXIMÁLNĚ PRODLOUŽIT DASAŽENÝ VÝSLEDEK!»  MUDr. D.M. King  • Metoda přírodní farmakoterapie Danné je speciálně navržena tak ,aby dokázala vyrešit i ten nejsložitější problém.
  • Léčebný postup Danné přináší neuvěřitelné výsledky a poskytuje také možnost tyto výsledky dlouhodobé zachovat.
  • Individuální přistup uspokojí potřeby i těch nenáročnějších klientů.
  • Léčebné metody Danné zaručují mimořádné zlepšení stavu ,vzhledu a kvality pokožky.
  • Přípravky z řady Danné pro domácí péčí pomohou připravit pokožku na zákroky, posílí jí v době léčby a zaručí dlouhotrvající Výsledky.

DANNÉ nabízí léčebné procedury a připravky , které se zcela liší od jiných kosmetických řad a poskytují skutečné a viditelné zlepšení stavu pokožky. Produkty, jež nabízí , jsou účinně při odstranění jakékoliv patologie jak u mužů, tak i u žen a to v nezávislosti na věku či rase. TERAPEUTICKÉ POSTUPY  zasahují do všech vrstev pokožky. Pokožka dostává to, co ve skutečnosti potřebuje - a to FUNGUJE!

Léčebné postupy se aktivně využívají v PLASTICKÉ CHIRURGII jak ve fázi přípravy, tak i v období po operaci. Vždyt´ každý chirurg Vám řekne, že dobrý výsledek zákroku je vždy přimo závislý na kvalitě pokožky. Péče Danné je zaměřena na regeneraci pokožky a obnovení jejích přirozených funkcí.

Kvalita Danné je po právu ceněná velkým počtem specialistů. Kosmetické kliniky ,kosmetická centra a praktikující kosmetičtí odborníci z 30 zemí světa už více než 40 let úspěšně využívají produkty Danné ke své práci.  Odborníci doporučují léčebné postupy Danné k řešení všech problémů ,jako záruku zlepšení stavu bez negativních následků.

Výsledek mluví sám za sebe……
KOSMETICKÉ PROCEDURY


Veškery kosmetické procedury jsou na základě enzymatických systémů !
Při ošetření jsou využívány léčebné luxusní prostředky od firmy DMK Danné Montague-King, pro jejichž tvorbu se používají přírodní rostlinné látky, které působí podobně, jako tělu vlastní látky.
Následujíci léčebné procedury jsou určeny pro ty,  které opravdu zajímá výsledek!

 Léčebné postupy jsou indikovány u následujících  stavů: narušení AKNÉ , ROZŠÍŘENÉ PORY , JIZVY , PIGMETNACE , KUPEROZA , PORUCHY CÉVNÍHO SYSTÉMU ,   ROSACEA, MILIUMY , STÁRNUTÍ A PŘEDČASNÉ STÁRNUTÍ POKOŽKY.
 

DANNÉ ENZYMOTERAPIE


Enzymatické připravky Danné obsahují unikátní skupinu enzymů – přenašečů informace. Tato speciální forma terapie využívá
mechanizmus enzymatické hydrolýzy, odstraňuje škodliviny a nečistoty jak z povrchu, tak i zevnitř buněk pokožky , stimuluje lymfatický a cévní systém , obnovuje výživu a okysličování pokožky, které je nezbytné k proliferaci nových buněk.
Enzymoterapie stimuluje novotvorbu kolagenu o tím obnovuje strukturu pokožky.
Enzymoterapie v kombinaci s dalšími produkty Danné si poradí s jakoukoliv patologií.
 

ENZYMOTERAPIE a AKNÉ

 

Terapie se používá k léčbě AKNÉ a zánětlivých projevů akné. Odstraňuje papuly , komedony , očišt´uje vývody mazových žláz od bakterií a zrohovatělých buněk. Reguluje stav pokožky a pomáhá předcházet vzniku těžších forem akné.
Plus enzymoterapie má myostimulace pleti! Zvyšuje tonus ,revitalizuje a zpevnuje pokožku obličeje.
 

ENZYMATICKÁ MYOSTIMULACE – L I F T I N G


Miostimulační enzymoterapie Danné zvyšuje tonus ,revitalizuje a zpevňuje pokožku obličeje, krku, těla. Výsledek je patrný již po první proceduře. Bleskový LIFTING ,tato metoda zaručuje okamžitý výsledek, díky tomu vypadá pokožka perfektně už po první aplikaci. Výchozí procedurou je použití enzymoterapie a trénink mimických svalů obličeje, potom následuje transdermální vyživující péče. Pomoci Hydrophilic Creme uzavíráme výživné látky v pokožce, to jí dodává potřebnou hydrataci , udržuje maximální množství vláhy a zaručuje optimální podmínky pro správnou funkci.

DANNÉ  MELANOPLEX – HYPERPIGMENTACE


Danné melanoplex systém je určen pro normalizaci syntézu melaninu. Přípravky Danné zahrnuje rostlinné složky, které způsobují značný útlum syntézu melaninu a zesvětlují melasmata , chloasmata, pihy, pigmentaci způsobenou sluněním. Melaponex systém navrací pokožce zdravé zbarvení. Jsou k dispozici různé programy pro představitelé všech ras a fototypů.
Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy